İkizler Burcu Hangi Çiçekleri Tercih Eder?

İkizler burcuna sahip olan erkek ya da kadınların karakteristik özelliği özgürlüklerine düşkün olmalarıdır. Bunun yanı sıra asla kısıtlanmaya ve zorlanmaya gelmeyen ikizler burcu neşeli bir yapıya da sahiptir. Bu neden ile ikizler burcu için seçeceğiniz çiçeklerde hem kolay bakıma sahip olan hem de güzel çiçeklere sahip olan tercihe yer açmanız önerilir Sürekli bakıma ihtiyacı olan çiçekler ikizler burcunun özgürlüğünü tehdit etmenin yanı sıra çiçek vermeyen çiçek bakımı ise onun sıkılmasına neden olabilir.

Siklamen

Bakımı oldukça kolay olan siklamen çiçekleri balkon çiçeği olarak bilinir. İkizler burcuna sahip kişiler balkonlarında değişikliğe yer vermekten hoşlanacakları için bu seçime yer verebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra aynı saksı içinde üç değişik rengin yer aldığı seçeneği de onlara sunabilirsiniz.

Begonya

Begonyalar muhteşem çiçeklere sahip olup aynı siklamen çiçeği gibi üç adet farklı rengin bir saksı da bulunduğu tercihe de yer açarak armağan edebilirsiniz.

Karanfil

İkizler burcu çiçekleri seven bir burç olup aşırı bakım isteyen özelliğe sahip olan örnekler onlar için ideal değildir. Karanfiller mis kokusu ile ikizler burcuna sahip olan tanıdıklarınızı da mutlu edecektir. İkizler burcuna hediye olacak seçeceğiniz karanfilde ise mutlaka pembe renge yer vermeniz önerilir.

Sukulent Kaktüs

Kaktüs çeşitleri de ikizler burcu için özel çiçekler olup onları mutlu edecek olan çiçek türleri arasında yer alıyor.

Leave a Reply