Kaktüslerle Hazırlanan Terrariumlar

Cam bir fanus içerisinde hazırlanan muhteşem tasarımlar kaktüslerle hayat buluyor! Son dönemde çok daha fazla tercih edilen ve kaktüs gönder diyerek sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz terrarium çalışmalarının baş yıldızı kaktüs çeşitleri oluyor. Onlarca farklı minyatür kaktüsün kullanıldığı ve uzman ellerde harika bir tasarıma dönüştüğü bu çalışmalar uzun yıllar dekoratif bir obje olarak da kullanılabiliyor.

En Güzel Kaktüslü Terrarium Çalışmaları

Birkaç farklı kaktüs türünün aynı tasarımda buluştuğu terrarium çalışmalarında sukkulentler de sıklıkla kullanılıyor. Bilindiği gibi sukkulentler kaktüslerin dikensiz bir türüdür. Bu öze dizaynlarda kalın yapıları ve canlı, koyu yeşil görünümleri ile muhteşem bir duruş sergileyen sukkulentler online kaktüs gönder diyerek yakınlarınıza yapacağınız sürprizler için harika bir seçim olabilir.

kayada sukulent

kayada sukulent

Terrarium çalışmalarında küçük dekoratif aksesuarlar da kullanılabiliyor. Tercihinizi aksesuarlar ile yaşam dolu bir görünüm kazandırılmış olan dizaynlardan yana kullanabileceğiniz gibi sadece kaktüslerle hazırlanmış olan terrarium çalışmalarından yana da kullanabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında yoğun bir kaktüs görünümünün hakim olduğu dizaynlar da mevcut.

Kaktüs Aranjmanlarına Göz Atın

Eğer daha farklı aranjmanlara yönelmek isterseniz yine birkaç farklı kaktüs çeşidinden hazırlanan saksı aranjmanlarını da tercih edebilirsiniz. Uzun ya da geniş bir saksıda, birkaç kaktüsün olduğu bu aranjmanlar hem kendiniz hem de gönderim yapmanız için ideal bir seçenek olabilir. Artık fiyatları minimum seviyeye inen bu harika tasarımlardan yaşam alanlarınızı mahrum bırakmayın.

Leave a Reply