Sevgililer Gününde Trend Olan Çiçekler

Sevgililer gününde sevdiğinize hediye olarak birçok şeyi tercih etmenin yanı sıra onlara sunacağınız çiçek aranjmanları da mutluluklarına mutluluk katacaktır. Sadece kadınlar için değil erkeklere de yapılan en trend çiçek siparişleri içinden seçiminizi yaparak gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hem Kadın Hem Erkek İçin Orkideler

Orkideler günümüzde en çok gönderim yapılan çiçekler arasında yer alıyor. Hem kadın hem de erkeğe gönderimi yapılan bu çiçekler arasında seçim yaparken sadece renk detayına dikkat etmeniz yeterli. Erkekler için sevgililer günün yanı sıra yeni iş tebriki ya da terfii için orkidelere yer verebilirsiniz. Mor ve mavi rengin yanı sıra beyaz renkte erkekler için idealdir. Kadınlara yapılan orkide gönderimlerinde daha farklı aranjmanlara yer açarken aynı erkeklere yapılan mavi, mor ve beyaz renklerine de yer açmanız mümkün.

Her Daim Trend Olan Güller

Hem erkek hem de kadına yapılan çiçek gönderiminde güllerde yer alıyor. Sevgiliye yapılan gül gönderiminde her ne kadar kırmızı seçimi öncelik olsa da farklı renklere sahip olan çiçekleri de sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Erkeklere yapılan gül gönderiminde aranjmanda sadeliği tercih ederken renk olarak ise illa kırmızı yerine mavi, beyaz ya da farklı ve zor bulunan renk seçimlerine yer açabilirsiniz. Sevdikleriniz için ideal çieçk gönderimlerinizde trend olan tasarımlarda özellikle aranjmana önem vererek onların beğenisini kazanacak tercihi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Leave a Reply